Hakkımızda

1998 yılında Bandırma Lojistik Gıda sektörü ile başlayıp lojistik ticareti yapmak üzere kurulmuştur. Sektöründeki gelişmelere kaliteli ilgili ve güvenilir yönetim planlamasıyla faaliyetlerini sürdüren Bandırma Lojistik, yıllar içinde değişen hizmet ve satış anlayışını istikrarlı bir büyümeye taşımıştır.

Firmamız, inşaat ve servis endüstrisindeki gereklilikleri karşılayan en gelişmiş teknoloji araçlarından oluşan ağır, dikey ve yatay ağır ekipman filosuna sahiptir. Ağır donatım filolarımız, firmamız tarafından yürütülen projelerde, altyapı ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilme kapasitesine sahiptir ve müşteri proje taleplerini karşılama kapasitesine sahiptir.Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı projelerimizde, nitelikli operatörlerimiz ve mühendislerimiz ile her proje sahasında ortaya çıkabilecek sorunlara anında çözüm üretiyoruz.
 
Türkiye, Orta Doğu ve Doğu Avrupa´daki pek çok kazı projesinde başarı ile anahtar teslimi çözümler sunduk.Ayrıca bireysel ve proje bazında günlük, haftalık veya aylık kısa vadeli kiralama projeleriyle yerinde teknik destek sağladık.

Hakkımızda