Temiz Su Tonluk Bidon

Yaşamın her alanında hayati bir ihtiyaç olan suyun sağlıklı depolanması için Karmod olarak, Lider Marka sorumluluğu ile su deposu üretimi yapıyoruz. Gerek polietilen gerekse polyester su depolama tanklarında uluslararası standartlarda çevreci hammadde kullanımı, yüksek teknoloji ve kalitesi ile Karmod su depoları benzerlerinden üstün özelliklerdedir.

Evsel kullanımla beraber endüstriyel su ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması için su deposu önemli bir üründür.

50 litreden başlayarak 100 tona kadar üretilen su deposu ürünlerimiz ülkemizde ve tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır. Evsel kullanıma özel tasarlanıp üretilen su depolarımız son derece estetik görünüme sahip olup pratik kullanım özelliği taşımaktadır.

Karmod Plastik, klasik üretimlerin yanı sıra, endüstriyel kullanıma özel demonte depolama tankları, toprak altı ve yeni nesil depolama tanklarının üretimini de gerçekleştirmektedir.

Büyük tonajlı su deposu üretiminde; 10 ton su deposu, 15  ton su deposu, 20 ton su deposu, 25  ton su deposu, 30  ton su deposu, 40  ton su deposu, 50 ton  ton su deposu, 85  ton su deposu ve 100 ton su deposu ürünlerine kadar su deposu imal ediyoruz.

 Türkiyenin her yerine su deposu gönderimi yapıyoruzüretiyoruz. 

 

Çanakkale Su Deposu

Çanakkale Temiz Su 

Bandırma Su Deposu 

Bandırma Temiz Su 

Bursa Su Deposu

Bursa Temiz Su 

Temiz Su Tonluk Bidon