Vidanjör

Vidanjör Hizmetleri
Firmamız, başta Bandırma ve Balıkesir bölgesi olmak üzere tüm ilçelerine vidanjör hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca geniş araç parkuru, ekipmanları ve ekibiyle tüm Marmara bölgesine hizmet sunmaktadır.

Vidanjör, her türlü yaş ve kuru atıkların vakum yolu ile emilerek tanka aktarılması ve nakledilmesinde kullanılır. Endüstriyel Tip ve Belediye Uygulamaları olarak iki farklı üretim tipi vardır. Endüstriyel Tip Vakumlu Yükleyiciler yaş ve kuru atık-malzeme emişinde kullanılmasına rağmen, Belediye Uygulaması Tip Vakumlu Yükleyiciler sadece yaş malzeme emişinde kullanılır. Vakum sistemi 8" veya 6" çapındaki emiş ağzı ve Vidanjör Kiralama ve kiralık vidanjörler: yüksek hava emiş kapasitesi sayesinde emilecek malzemelerin süratli bir şekilde vakum tankına aktarılmasını sağlar.
Foseptik kuyularında biriken atıkları çekmek, şehirlerde oluşan lağım ve logar tıkanıklarını açmak için vidanjörler kullanılır, Vidanjör Aracı emme borusu , emişi sağlayan Santrifuj Pompa ve atıkları kısa süreliğine depolamaya yarayan tanklardan meydana gelmektedir.

Vidanjör Araçları Santrifuj Pompa sayesinde emiş sağlayarak şehirlerin ve fabrikaların kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı gidermekte, kırsal alanlarda ise Santrifuj Pompa yardımıyla foseptik kuyularını boşaltma işleminde Vidanjörler kullanır.

  • Tüm Resmi Kurum ve Kuruluşlara, Konut ve İşlerine, Fabrika ve Tesislere Hizmet verilmekteyiz.
  • Atık Depolama Kuyuları,
  • Tüm Kanal ve Kanalizasyonlar,
  • Arıtma Tesisleri,
  • Foseptik Çukurlarının Temizlenmesi

Vidanjör